swiatfiranek.pl

Pod tym adresem internetowym (swiatfiranek.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Dzierżawione w Headway serwisy WWW są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze słów kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników potrzebujących usług lokalnych, np. ginekolog Poznań, lampy Lublin. Generyczne domeny znacznie prościej zapamiętać, a strony z takimi adresami są prostsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie widzę nazwy dla swojej firmy? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, co robisz, a znajdziemy zapewne właściwą domenę, zawierającą najlepsze frazy kluczowe. Po prostu skontaktuj się z nami!


3. Posiadam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna witryna online?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia adresu?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Płacisz tylko miesięczny czynsz za serwis, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny abonament.


5. Jak opracowujecie treści dla serwisów klientów?

Najważniejszym serwisu są jej treści, a dokładnie ich struktura i język. By zatem opracować teksty, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej działalnośći. Tylko w ten sposób wynajdziemy sprawy, które zainteresują potencjalnych czytelników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się sami: piszemy treści, by były interesujące dla klientów, ale i spełniały wymogi optymalizacji strony w Google. Gwarantujemy teksty dostosowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach ilustracje?

Wykorzystujemy ilustracje z najpopularniejszych internetowych banków zdjęć. Oczywiście możesz udostępnić naszej firmie swoje ilustracje, o ile posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę zmienić w zaprojektowanym dla mnie WWW?

Oddajemy klientom opracowaną przez nas stronę WWW z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 2 tygodnie na spisanie wszelkich poprawek. Gratis skorygujemy serwis.


8. Dla kogo skierowana jest ta propozycja?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie takie firmy zazwyczaj potrzebują pomocy w markeitngu, ponieważ najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Zleceniodawca może zaproponować inny adres swojego serwisu, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Na pewno wyjaśnimy, jak to łatwo zrobić.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za stworzenie tekstów na serwisy WWW dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od wymyślania tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na stronie?

Kiedy tylko potrzebujesz uzupełnień na swoim serwisie internetowym, napisz zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!